INTERNETINIŲ
SVETAINIŲ KŪRIMAS

GERIAUSI INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRĖJAI

Mes esame WebSiluetas, patyrusi komanda kūrėjų, kurių pagrindinis susitelkimo taškas ilgą laiką buvo ir tebėra internetinių svetainių kūrimas. Nors esame įsikūrę Vilniuje, tai mums nemaišo bendradarbiauti su įmonėmis visoje Lietuvoje bei už jos ribų, ką mes ir toliau sėkmingai darome. 

Bėgant metams mes sukūrėme procesą, kuris padeda efektyviai kurti svetaines, gebančias atkreipti Jūsų auditorijos dėmesį ir nukreipti ją skambučio ar pardavimo link. Mes didžiuojamės tuo, jog kuriame aukštos kokybės efektyvius skaitmeninius sprendimus, prie kurių taip pat prisideda ir aukščiausios kokybės logotipo kūrimo, grafinio dizaino bei fotografijos darbai.

Mūsų ekspertų komanda turi žinių, patirties ir begalinės motyvacijos, reikalingos darbui atlikti, ir yra visada pasirengusi teikti profesionalias bei kokybiškas paslaugas, susijusias su internetinės svetainės kūrimu.

Kokios Internetinės Svetainės Ieškote?

Mes atrinkome keturis pagrindinius internetinių svetainių tipus, kad galėtume padėti Jums lengviau apsispręsti, kokios gi internetinės svetainės Jums iš tiesų reikia. Tačiau Jei vis dar nesate tikri, susisiekite su mumis ir mūsų komanda išsiaiškinusi visas subtilybes padės Jums priimti tinkamą sprendimą.

Verslo
Svetainė

Verslo
Svetainė

Kuria ilgalaikį ryšį, pasitikėjimą, aiškiai perduoda pagrindinę žinutę ir konvertuoja lankytojus į potencialius klientus.

Informacinė
Svetainė

Informacinė
Svetainė

Paprastai ir aiškiai pateikia visą reikalingą informaciją apie tam tikrą įmonę, verslą, renginį.

Darbų
Galerija

Darbų
Galerija

Ši svetainė veikia kaip atliktų darbų albumas, portfolio, kuris yra lengvai prieinamas klientams iš bet kur ir bet kada.

Svetainės Kiekvienai Veiklai

Svetainės
Kiekvienai Veiklai

Mes dirbome su įvairiais startuoliais, mažais ir dideliais verslais, kurdami profesionalias ir patikimas internetines svetaines, kurios skatina rezultatą. Padėjome jiems įgyti konkurencinį pranašumą savo veikloje, tuo pačiu suteikdami išskirtinį asmeninį dėmesį ir pagalbą bet kuriame kūrimo etape. Kokia veikla be užsiimtumėte mes visada būsime labiau nei pajėgus padėti Jums siekti aukštumų. Čia rasite sąrašą su kokių tipų verslais mums tenka bendradarbiauti.

Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews

Mūsų Internetinių Svetainių Portfolio

Čia rasite keletą ranka atrinktų mūsų kurtų internetinių svetainių pavyzdžių, kurie puikiai parodo mūsų atliekamų darbų kokybę ir sugebėjimus. Taip pat šis atliktų darbų rinkinys tarnauja kaip skonio testas, padedantis suprasti įvairias dizaino subtilybes, prekės ženklo spalvų derinimo bei asmeniškumo svarbą.

Mūsų Internetinės Svetainės Kūrimo Procesas

Susitinkame

Brainstorminam

Kuriame

KOREGUOJAME

Džiaugiamės

Tinkamas planavimas ir įgyvendinimas

Nors mes mylime gražų internetinės svetainės dizainą, visgi suprantame, jog joks tinklapis negali klestėti vien dėl estetinio grožio. Gera svetainė turėtų atpirkti savo kūrimo išlaidas generuodama potencialius klientus ir tarnaudama kaip galingas skaitmeninės rinkodaros įrankis. Kad to pasiekti, svetainės kūrimo procese turi būtinai būti patenkinti aukščiausi Vartotojo Patirties, Paieškos sistemos optimizavimo (SEO) bei Svetainės Vystymo kriterijai.

Du svarbiausi veiksniai, nulemiantys verslo sėkmę internete, yra kvalifikuoto srauto valdymas ir konvertavimas. Kiekvienas žmogus, aplankęs Jūsų internetinę svetainę, yra potencialus klientas ir Jūs turite vos kelias sekundes, kad patrauktumėte jo dėmesį. Pasitelkę efektyvų antraščių/žinučių naudojimą, raginimus veikti bei į konversiją orientuotą Vartotojo Sąsajos dizainą mes skatiname lankytojų įsitraukimą, tokiu būdu didindami pardavimus.

Savo poreikių supratimas

Kiekvienas mūsų internetinės svetainės kūrimas prasideda nuo ypatingai svarbaus aiškinimosi proceso, kurio metu mes padedame atskleisti vertingas įžvalgas apie Jūsų verslą, tokias kaip įmonės vertybės, išskirtinumai. Tačiau kurti pradedame tik surinkę visą likusią informaciją ne tik apie vidinius, bet ir apie išorinius aspektus: Jūsų tikslinė auditorija, pardavimo strategija, stipriausi konkurentai ir trumpalaikiai bei ilgalaikiai įmonės poreikiai.

Pernelyg dažnai internetinės svetainės kuriamos neatsižvelgiant į pagrindinius įmonės tikslus. Tai veda prie išeikvoto laiko, pinigų ir kliento nusivylimo. Kūrimo metu mes nuolat įvertiname, ko reikia sėkmingam galutiniam produktui ir nenuilstamai dirbame tol, kol užsibrėžtas tikslas nebūna pasiektas. Tačiau bendravimo stoka visada gali neigiamai paveikti galutinį rezultatą, todėl tikime, jog būtent glaudus bendradarbiavimas ir skaidrumas veda verslą į sėkmę.

Mūsų Internetinių Svetainių Kūrimo Kainos

Susidūrėte su problema bandydami apsispręsti dėl paketo? Ar jau peržiūrėjote jų skirtumus paaiškinantį video viršuje? Jei taip, bet vis dar abejojate, paskambinkite mums numeriu +370 693 00074, ir vienas iš mūsų svetainių dizainerių padės Jums priimti sprendimą. Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką adresu [email protected], atsakysime akimirksniu!

BRONZA

500€

Svetainės Kūrimo Paketo Detalės

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės svetainės kūrimo kaina – 1000€
(500€ + 5*100€ = 1000€)

SIDABRAS

1000€

Svetainės Kūrimo Paketo Detalės

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės svetainės kūrimo kaina – 1500€
(1000€ + 5*100€ = 1500€)

AUKSAS

2600€

Svetainės Kūrimo Paketo Detalės

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės svetainės kūrimo kaina – 3100€
(2600€ + 5*100€ = 3100€)