14 Naudingų Internetinių Svetainių

Naudingos-Internetinės-Svetainės-Web-Dizainui

Šiandien aptarsime 14 naudingiausių nemokamų puslapių internetinių svetainių kūrėjams ir visiems, kuriuos domina įvairūs gyvenimą lengvinantys įrankiai, besislepiantys interneto galybėse. Pradėkime!

Kaip įkūrėjas ir savininkas įmonės, specializuojančios interneto svetainių kūrime, galiu pasakyti, jog mums tenka nuveikti labai DAUG, kad pasiektume norimo rezultato ir patenkintume kiekvieno kliento lūkesčius. Mes darome viską, nuo logotipų ir profesionalios fotografijos iki individualaus dizaino svetainių ir įrankiai, kuriuos šiandien aptarsiu, padeda atlikti savo darbą daug greičiau ir efektyviau.

1. howsecureismypassword.net

Tai gana paprasta svetainė, kuri padeda nustatyti Jūsų slaptažodžio patikimumą. Įvedus pasirinktą žodį, svetainė Jums išmes laiko tarpą, per kurį specializuota programa brute-force atakos būdu galėtų nulaužti tokį slaptažodį. Geras pavyzdys būtų angliškas žodis „password“, kuris ir reiškia – slaptažodis. Tokį programa nulaužtų akimirksniu. O pavyzdžiui pasirinkus kažką sunkesnio,  kaip „lweBS1lU3t4s.lT“, tai programai atspėti užtruktų 34 milijardus metų.

2. archive.org

Jei Jūs dirbate kūrimo ar dizaino srityje ir nesate naudojęsi Wayback Machine, labai daug prarandate. Tai viso pasaulio internetinio tinklo archyvas. Šis įrankis parodys, kada svetainė buvo sukurta, kaip ji kito metai iš metų. Ir tai labai praverčia kai aš kalbu su klientu, nes aš galiu matyti, kada svetainė buvo sukurta ir kiek kartų ji buvo atnaujinta. Tai leidžia sudaryti gerą įspūdį, nes klientas supranta, jog aš nusimanau apie ką kalbu. Vien linksmumo dėlei nors dabar galite patikrinti kaip dar pradžioje atrodė youtube, facebook ir kiti žinomi tinklalapiai.

3. alexa.com/siteinfo/bounce-rate.ch

Šį įrankį aš, vėlgi, naudoju pokalbio metu, prieš arba po susitikimo su klientu, kad greitai galėčiau surinkti reikalingus duomenis apie turimą tinklalapį ir aptarti juos su klientu bei pasiūlyti būdų, kaip situaciją galima pagerinti. Puiki nemokama paslauga, padedanti sudaryti gerą įspūdį.

4. photopea.com

Anksčiau ar vėliau mes visi susiduriame su problema, kada mums būtinai prireikia profesionalios grafinio redagavimo programos kaip Adobe Photoshop, tačiau negalime sau leisti už ją mokėti didžiulius pinigus, kurių reikalauja autoriai. Tačiau mes galime pasinaudoti PhotoPea, tai yra Photoshop kopija su visais reikalingais įrankiais ir palaikomais failų tipais visiškai nemokamai.

5. unsplash.com

Tai milžiniška biblioteka nemokamų aukštos kokybės nuotraukų, tobulai tinkančių svetainių kūrimui. Kai kuriate pradinį svetainės dizainą arba laukiate, kol klientas pateiks turinį, tai yra būtent tai ką mes darome, mes ieškome aukščiausios kokybės nuotraukų už kurias nereikia mokėti nė cento.

6. pexels.com

Tai dar viena svetainė, kur galima rasti gerų nuotraukų visiškai nemokamai. Jei aš nerandu kažko unsplash.com, aš tiesiog pasinaudosiu Pexels.

7. flatuicolors.com

Ar Jums kažkada yra tekę kalbėti su klientu ir jie tiesiog nežino kokios spalvos geriausiai deri tarpusavį bei tinka Jų įmonei ir jie tiesiog nežino nuo kur pradėti. Tokioje situacijoje mano pirmas pasiūlymas būna apsilankyti flatuicolors.com ir pasižiūrėti į duotus pasiūlymas, gal jie suteiks kokių nors idėjų ir leis aiškiau suprasti kokios spalvos labiausiai tinka jiems.

8. dafont.com

Tai labai daug kam žinoma biblioteka, kurioje galime visiškai nemokamai atsisiųsti patikusį šriftą (angl. font). Ji yra labai dažnai atnaujinama naujais stiliais, dėl ko ir išlieka pirma vieta, kur keliaus web arba grafikos dizaineris ieškodamas išskirtinio šrifto.

9. graphicburger.com

Kai mes kuriame vizitines korteles arba logotipus, aišku mes galėtume juos pateikti ant paprasto balto popieriaus lapo, tačiau tai gan nuobodu, todėl dažniausiai mes pasinaudojame šia svetaine ir pateikiame savo produktą gražiai. Čia rasite tūkstančius maketų, nuo gražaus fono, šablonų marškinėliams ar buteliukams iki pilno automobilio ar autobuso. Šis tinklalapis – tai rojus grafiniam dizaineriui arba tiesiog meniškam žmogui, galimai ieškančiam įkvėpimo.

Naršydami svetainėje Jūs netyčia galite užkliūti ant reklamos apie mokamą produktą (apačioje užrašyta – Sponsored Product), tačiau visi kiti pateikti maketai yra visiškai nemokami.

10. builtwith.com

Labai dažnai, kalbant su klientu ir jiems pasakius savo svetainės pavadinimą aš greitai įvedu domeną šiame tinklalapyje ir susižiūriu su kuo svetainė buvo sukurta, ar tai wordpress, shopify, wix ar squarespace, kokie įskiepiai yra naudojami. Šis įrankis man parodo viską kas yra įdiegta duotoje svetainėje. Tai itin patogu sekant konkurentus, nes suradus jų trūkumus, juos galima paversti savo privalumais.

11. toptal.com/designers/colorfilter/

Šis tinklalapis skirtas testuoti, kaip žmonės, neskiriantys spalvų (daltonizmas), mato svetainę, ar tai nesukelia sunkumų ir ar visa informacija yra matoma bei pasiekiama. Tad, jei Jums įdomu ir norite pamatyti, kaip tokiems žmonės atrodo Jūsų svetainė, tai yra įrankis, kurį naudojame mes.

12. developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Google greičio testas. Turbūt esate girdėję koks svarbus yra puslapio greitis, tad štai, Google Jums leidžia pažiūrėti, kaip greitai Jūsų svetainė užsikrauna ir pateikia problemas, kurias išsprendus Jūsų greičio rodiklis padidės.

13. namechk.com

Domenų ir vardų socialiniuose tinkluose laisvumo tikrinimas. Būtent tai atlieka šis internetinis puslapis. Įvedus pavadinimą, jis parodys, kokie domenai su tokiu pavadinimu yra laisvi, kokiuose socialiniuose tinkluose yra užregistruotos paskyros tokiu vardu ir pasiūlys kur tai dar galima padaryti.

14. search.google.com/test/mobile-friendly

Tai dar vienas Google įrankis, leidžiantis nustatyti tinklalapio suderinamumą su mobiliaisiais įrenginiais, kas yra ypatingai svarbu internetinių svetainių kūrime, kadangi šiandien, net 90% visų paieškų internete yra atliekamos ne asmeniniu kompiuteriu, o mobiliaisiais įrenginiais, tai yra, telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Kviečiame dalintis

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on reddit
Reddit
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sekite Mus

Ieškote Pgalbos?

Jei turite klausimų ir norite užsiregistruoti konsultacijai, susisiekite su mumis ir mes Jums operatyviai padėsime.

Susisiekite Konsultacijai

Užpildykite formą apačioje arba paskambinkite mums telefonu. Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką adresu [email protected]