LOGOTIPŲ KŪRIMAS

LOGOTIPŲ KŪRIMAS VILNIUJE

Turbūt niekam net nekyla abejonių, jog pirmas žingsnis pradedant įtvirtinti verslo  prekės ženklą visada bus logotipo kūrimas. Tačiau norint užtikrinti jo efektyvumą, būtina pasirūpinti, kad šis darbas būtų atliktas savo srities profesionalų, kurie supranta kaip svarbu yra įsigilinti į įmonės kontekstą, suprasti jos auditoriją ir ateities planus. Nupiešti gražų paveikslėlį gali visi, bet sukurti logotipą, sekantį istoriją ir kuriantį pasitikėjimą, gali tik geriausi.

Per ilgą laiką mes sudarėme logotipo kūrimo procesą, įtraukianti abi šalis, tokių būdu užtikrinantį artimą bendradarbiavimą ir geriausią galutinį rezultatą. Mums rūpi Jūsų sėkmė, todėl esame pasiruošę padaryti viską jai pasiekti.

Mūsų grafikos dizainerių komanda turi įgūdžių ir begalinės motyvacijos, reikalingos darbui atlikti, ir yra visada pasirengusi teikti profesionalias logotipų kūrimo paslaugas, keičiančias žaidimo eigą.

Kokio Tipo Logotipo Norite?

Mes atrinkome keturis pagrindinius logotipų tipus, su kuriais susipažinus sprendimas dėl norimo logotipo dizaino turėtų pasidaryti bent kiek aiškesnis. Tačiau Jei vis dar nesate tikri, susisiekite su mūsų grafikos dizainerių komanda, kuri išsiaiškinusi visas subtilybes padės Jums priimti tinkamą sprendimą.

Abstraktus Logotipas

Abstraktus Logotipas

Tai yra abstrakti geometrinė forma, reprezentuojanti verslą, jo skleidžiamą idėją, lengvai atpažįstama klientų.

Tekstinis Logotipas

Tekstinis Logotipas

Tai yra išskirtine tipografija užrašytas verslo pavadinimas arba pavienės jo raidės, įtvirtinančios įmonės vardą.

Talismano Logotipas

Talismano Logotipas

Šie logotipai savyje įtraukia iliustruotą veikėją, prekės ženklo talismaną, kuris yra pagrindinis jo atstovas.

Herbo Logotipas

Herbo Logotipas

Tai yra klasikinio stiliaus logotipai, įkomponuojantys užrašą simbolio viduje, kuriuos papildo grafiniai elementai.

Profesionalaus Logotipo Projektavimas ir Įgyvendinimas

Vienos įdomiausių ir sunkiausių užduočių, kurių tenka imtis mūsų grafikos dizaineriams visada buvo ir vis dar tebėra individualaus logotipo bei prekės ženklo kūrimas. Šis darbas yra ypatingai atsakingas, nes gerai apgalvotas ir profesionaliai paruoštas logotipas tarnauja kaip pagrindas sėkmingam verslui bei jo produktui. Logotipo ir įmonės firminio stiliaus dizainas turi būti pagrįstas kūrybiškumu bei intuicija, kad užtikrinti jo efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Kūrybinio proceso metu mūsų profesionalūs grafikos dizaineriai susiaurins pradines logotipo koncepcijas iki galutinio dizaino ir paruoš jį atitinkantį firminį prekės ženklo stilių. Individualus firminis stilius yra kuriamas tam, kad ateityje dedant pastangas į skaitmeninį marketingą, į kurį įeina internetinės svetainės dizainas, spaudos dizainas ir kita, būtų palaikomas prekės ženklo stilius bei identitetas. Tačiau tik artimo bendradarbiavimo pagalba gali būti pasiektas geriausias rezultatas.

Logotipas ir Prekės Ženklas yra dažnai painiojami kaip vienas ir tas pats, tačiau, iš tikrųjų, vienas yra kito dalis. Norėdami išsiaiškinti, kas iš tiesų sudaro prekės ženklą, visų pirma turime suprasti tris pagrindinius grafinio dizaino komponentus: prekės ženklą, firminį stilių ir logotipą.

Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews

Kas yra Prekės Ženklas?

Paprasčiausias būdas paaiškinti, kas yra prekės ženklas – galvoti apie jį kaip apie tai, ką žmonės kalba apie Jus, kai Jūsų nėra kambary. Prekės ženklas yra visų marketingo pastangų ir emocijų bei prisiminimų, susijusių su įmone, suma.

Kas yra Firminis Stilius?

Firminis stilius yra tarsi archyvas visų dizaino elementų, naudojamų reprezentuoti įmonę, produktą ar paslaugą. Šie elementai naudojami kuriant dizainą: brošiūrų, įpakavimo, skaitmeninių komponentų kaip internetinė svetainė, mobili programėlė, reklama internete ir kita. WebSiluetas yra Vilniuje įsikūrusi logotipų kūrimo komanda, kuri specializuojasi kūrime įvairių grafinių elementų, susietų nuoseklia dizaino tema, pritaikytų tarnauti kaip pagrindas Jūsų prekės ženklui.

Kas yra Logotipas?

Logotipas yra pagrindinis atpažįstamas vaizdinis elementas, padedantis klientams atsiminti įmonės prekės ženklą. Paprastai logotipas yra vaizduojamas kaip ikona, užrašas arba šių dviejų kombinacijos pavidalu. 

Logotipo kūrimas yra įtraukiantis procesas kuris reikalauja indėlio iš abiejų pusių. Mūsų komanda turi įgūdžių, kūrybiškumo ir patirties, kad sukurtų svarbiausią vaizdinį ir grafinį elementą, atstovaujantį Jūsų verslui ar produktui. Viršuje mes nurodėme keturis pagrindinius logotipų tipus, kad Jums būtų lengviau suprasti, koks variantas Jums tinka labiausiai. Tačiau jei vis dar dvejojate arba norite gauti papildomos pagalbos, užpildykite užklausą dėl logotipo kūrimo konsultacijos ir labai greitai mes su Jumis susisieksime. 

Mūsų Logotipų Portfolio

Kiekvienas mūsų logotipas yra kuriamas nuo nulio. Viskas prasideda nuo šiurkštaus eskizo pieštuku ant balto popieriaus lapo ir tik po daugybės korekcijų ir tobulinimų, jis virsta tuo galutiniu produktu, kurį mes pateikiame Jums. Žemiau rasite keletą mūsų kurtų logotipų, kurie puikiai atvaizduoja WebSiluetas grafikos dizainerių sugebėjimus.

Efektyvaus Logotipo Privalumai

Logotipas nėra tik gražiai nupieštas paveikslėlis su įmonės pavadinimu šalia, tai ypatingai svarbus grafinis elementas, reikalingas sėkmingam prekės ženklo vystymui, todėl profesionalus logotipas niekada neturėtų būti nuvertintas. Žemiau rasite ką verslui suteikia profesionaliai sukurtas logotipas.

TAMPATE LABIAU ĮSIMINTINI

Gerai apgalvotas logotipas padeda išsiskirti iš minios bei išlaikyti Jūsų prekės ženklą potencialių klientų galvoje.

ĮGAUNATE PROFESIONALŲ ĮVAIZDĮ

Logotipas suteikia verslui vizualinę tapatybę, kas stipriai prisideda prie įmonės profesionalaus įvaizdžio.

LOGOTIPAS SUTEIKIA NUOSEKLUMO

Turėdami savo logotipą, jį galite panaudoti internetinės svetainės dizaine, ant fizinių produktų ir įvairiose reklaminėse kampanijose, tokiu būdu siedami savo darbus ir įtvirtindami savo prekės ženklą.

ATNEŠA INVESTICINĘ GRĄŽĄ

Profesionalus logotipas yra visų Jūsų reklaminių pastangų pagrindas, suteikiantis verslui profesionalų įvaizdį, taip pritraukdamas klientus ir įtvirtindamas Jus kaip patikimą prekės ženklą.

Logotipo Kūrimo Procesas

Kurdami prekės ženklo veidą, mes jaučiame didžiulę atsakomybę, todėl ko mes tikrai nenorime, tai praleisti pro akis net smulkiausio dalyko, kuris gali turėti reikšmę bendram vaizdui. Dėl to mūsų komanda pasitelkusi savo patirtį ir žinias sukūrė efektyvų procesą, leidžiantį užtikrinti geriausią galutinį rezultatą.

KONSULTACIJA

Mūsų procesas prasideda nuo nemokamos konsultacijos, kurios metu mes aptariame Jūsų verslą, tikslinę auditoriją, kaip logotipas bus naudojamas, norimas spalvas ir vaizdus, tai ko reiktų išvengti, bei kitus dalykus, kurie gali turėti įtakos Jūsų galutiniam logotipo dizainui.

IDĖJOS

Logotipo kūrimas prasideda nuo informacijos rinkimo etapo. Jo metu mūsų grafikos dizaineriai išnagrinės Jūsų verslo sritį ir pagal tai sukurs minčių lentelę. Norint sugalvoti kažką tikrai išskirtinio ir naujoviško, būtina pasinaudoti kelių žmonių perspektyvomis ir idėjomis.

MAKETAI

Mūsų dizaineriai pradės braižyti eskizus, simbolizuojančius tai, ką Jūs norite, kad dizainas atspindėtų. Tada mes sukursime trumpą prezentaciją Jums ir Jūsų komandai, kurioje bus parodyti geriausi 3-5 logotipo dizainai nespalvotu pavidalu, kuriuos sukūrė mūsų komanda.

PERŽIŪROS

Po to kai pasirinksite labiausiai patinkantį logotipą, mes nustatysime ir išbandysime tinkamas spalvas, suderintas su Jūsų verslu. Mūsų komanda nenuilstamai dirbs su Jumis, kad visi taisymai būtų įvykdyti, poreikiai patenkinti ir Jūsų galutinis logotipas būtų tobulas.

Mūsų Logotipo Kūrimo Kainos

Logotipo kūrimas yra gan ilgas ir daug pastangų reikalaujantis kelių žingsnių procesas, kurį apima konteksto supratimas pasinaudojus surinkta informacija, „brainstorminimas“, keletas eskizų ir daug korekcijų. Štai kodėl logotipo kūrimo kaina gali svyruoti nuo praktiškai nieko iki šešiaženklių sumų. Žemiau Jūs rasite mūsų logotipų kūrimo paketų kainas.

BRONZA

90€

Logotipo Kūrimo Paketo Detalės

SIDABRAS

180€

Logotipo Kūrimo Paketo Detalės

AUKSAS

360€

Logotipo Kūrimo Paketo Detalės