INTERNETINIŲ
SVETAINIŲ PRIEŽIŪRA

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ PRIEŽIŪRA

Ne paslaptis, jog technologijoms pastoviai tobulėjant ir keičiantis, kai kurie internetinės svetainės elementai tampa pasenę, jų dizainas net arti nebe primena to koks buvo anksčiau, o funkcionalumas dingsta visai. Tokios internetinės svetainės tampa pažeidžiamos ir pavojingos lankytojams.

Dėl šios priežasties svetainėms reikalinga pastovi priežiūra ir atnaujinimas. Kadangi dauguma mūsų klientų neturi laiko ar įgūdžių atlikti reikalingus darbus, mes parengėme internetinių svetainių priežiūros paketus, vieną iš kurių įsigiję gausite tam tikrą kreditų skaičių, kuriuos galėsite panaudoti internetinės svetainės atnaujinimams, saugos gerinimui, įvairiems svetainės dizaino ir funkcionalumo pakeitimams ir kitiems sunkumams spręsti. Mes žinome ko reikia, kad Jūsų svetainė nuolat būtų stulbinanti ir saugi.

Žemiau rasite mūsų internetinių svetainių priežiūros paketų kainas.

Mūsų Svetainių Priežiūros Kainos

Sunku apsispręsti kokį paketą pasirinkti?  Paskambinkite mums numeriu +370 693 00074, ir vienas iš mūsų komandos narių išsiaiškins su kokiais sunkumais susidūrėte ir atitinkamai padės Jums priimti tinkamą sprendimą. Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką adresu [email protected], atsakysime akimirksniu!

1 Kreditas

60€

Už Kreditą
Kreditai Gali Būti Panaudoti:

25 Kreditai

55€

Už Kreditą
Kreditai Gali Būti Panaudoti:

50 kreditų

50€

Už Kreditą
Kreditai Gali Būti Panaudoti:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..