ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

EFEKTYVIOS INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

Internetinės parduotuvės stipriai skiriasi nuo įprastų internetinių svetainių, skirtų pristatyti įmonę ir konvertuoti lankytojus į potencialius klientus. Įmonės šiandien labiau nei bet kada pasikliauja prekyba internete kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu. Dėl šios priežasties internetinės parduotuvės ir išlieka vienomis iš pagrindinių variklių, skatinančių verslą. Šiandien pastebime, jog daugeliu atvejų elektroninė parduotuvė tampa vieninteliu verslo įrankiu, o senas verslo vystymo būdas, valdant fizinę parduotuvę, yra nustumiamas į šalį. Štai kodėl turėti geriausią internetinę parduotuvę yra būtinybė. Pasaulis, kuriame šiandien gyvename, leidžia be rūpesčių apsipirkti tiesiai iš miegamojo, gulint ant lovos. Įmonės, planuojančios atidaryti sėkmingas elektroninės prekybos svetaines, pirmiausia turi susipažinti su keliai svarbiais dalykais, prieš pradedant parduotuvės kūrimo darbus.

Internetinės Parduotuvės Dizaino Kūrimo Procesas

Kaip ir su bet kuria svetaine, vartotojo patirties dizainas padeda pamatus sėkmingam internetinės parduotuvės kūrimui. Kai verslas susiruošia prekiauti internetu elektroninės parduotuvės pagalba, labai svarbu, kad šios parduotuvės projektavimu ir įgyvendinimu užsiimtu patyrusi profesionalų komanda. Suprasti vartotojo patirties skirtumus ir niuansus tarp konvertuojančios verslo svetainės ir internetinės parduotuvės yra būtina, norint sukurti sėkmingą verslą internete. Planuodami internetinės parduotuvės dizainą, mes daugiausiai susikoncentruojame į bendravimą, kuris dažniausiai pasireiškia kaip labai greita interakcija be jokio dalyvavimo procese iš parduotuvės atstovo pusės. Su konvertuojančios verslo svetainės dizainu mes sutelkiame dėmesį į ilgalaikę perspektyvą. Pirmo vizito metu lankytojai dažniausiai nėra iškart konvertuojami į klientus. Mes siekiame per tam tikrą laiką užmegzti ryšį ir paprastai šis procesas pareikalauja žmogaus įsitraukimo iškart po pradinio susisiekimo.

Kas išlieka aktualu tiek internetinės parduotuvės kūrimui, tiek ir visų kitų tipų svetainėms, tai kad elektroninėje parduotuvėje turėtų būti lengva naršyti. Tai reiškia, jog viską rasti ir įsigyti būtų galima vos keliais mygtuko paspaudimais. Tai reiškia, jog svetainės grafikos dizaineriai turi pasirūpinti geriausia įmanoma vartotojo patirtimi, kad padėtų lankytojams nusigauti iš vienos vietos į kitą greitai ir intuityviai. Tik taip lankytojai yra paverčiami pirkėjais.  

Intuityvi Vartotojo Sąsaja Internetinėje Parduotuvėje

Kaip ir bet kurioje svetainėje, vartotojo sąsajos dizainas internetinėje parduotuvėje turi aiškiai ir veiksmingai bendrauti su lankytojais, kai jie naršo po siūlomas prekes. Sukurta profesionali ir patraukli internetinės parduotuvės vartotojo sąsaja gali padaryti didelę įtaką elektroninės parduotuvės sėkmei. Įmonės kasmet investuoja tūkstančius į reklamą ir paieškos sistemos optimizavimą (SEO), kad pritrauktų srautą į savo internetinę parduotuvę, tačiau nesukūrus patrauklios ir intuityvios vartotojo sąsajos, kuri efektyviai vestų lankytoją pirkimo proceso metu, nėra prasmės investuoti pinigus srautui į svetainę nukreipti.

Didelės pastangos turėtų būti įdėtos ne tik į profesionalų ir patrauklų internetinės parduotuvės dizaino kūrimą, bet taip pat turėtų būti skiriamas laikas ir dėmesys aiškiam svarbios informacijos išdėstymui, tokiai kaip prekės pristatymo informacija, pirkimo sąlygos ir kita, kas susiję su pirkimais internetinėje parduotuvėje. Ši informacija turėtų būti lengvai matoma kiekvienam lankytojui, kad vėliau pardavimo procese būtų išvengta pirkėjų sumišimo ir nepatenkintų klientų.

Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews
Badge_GoogleReviews

Mūsų Internetinių Parduotuvių Portfolio

Kuriant elektroninės prekybos svetainę būtina atsižvelgti ne tik į patrauklų dizainą, bet ir į lankytojo sklandžią patirtį naudojantis parduotuve. Mes ranka atrinkome keletą mūsų kurtų internetinių parduotuvių pavyzdžių, kuriuos peržiūrėję turėsite gerą įsivaizdavimą ką sugeba WebSiluetas kūrėjų komanda. 

Internetinė Parduotuvė Sukurta Visiems Įrenginiams

Elektroninių parduotuvių dizaino tendencijos vystosi taip pat greitai, kaip ir visa internetinių svetainių kūrimo sfera plačiąja prasme. Jei savo svetainėje siūlote apsipirkimo internete galimybę, ji turi būti prieinama visų tipų elektroniniams įrenginiams, pradedant mobiliaisiais telefonais ir planšetėmis ir baigiant nešiojamaisiais ir staliniais kompiuteriais. Vis daugiau žmonių naudoja mobiliuosius įrenginius apsipirkimui internete, nes tokiu būdu tai galima atlikti bet kur ir bet kada tik atsiradus laisvam laikui. Profesionalus internetinės parduotuvės dizainas, pritaikytas visiems įrenginiams, yra būtinas ne tik patogiems apsipirkimams mobiliuoju telefonu, bet ir paieškos sistemos optimizacijai (SEO) bei vartotojo patirčiai.

Mūsų Internetinių Parduotuvių Kūrimo Kainos

Internetinės parduotuvės kūrimo kaina gali stipriai skirtis dėl įvairaus dydžio ir funkcionalumo. Pasitelkę savo patirtį, mes sudarėme tris skirtingų kainų elektroninių parduotuvių kūrimo paketus, iš kurių vienas puikiai atitiks visus Jūsų poreikius. Jei negalite apsispręsti dėl paketo, susisiekite su mumis internetinės parduotuvės kūrimo konsultacijai.

BRONZA

800€

Internetinė Svetainė + Parduotuvė

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės parduotuvės kūrimo kaina – 1300€
(800€ + 5*100€ = 1300€)

SIDABRAS

1500€

Internetinė Svetainė + Parduotuvė

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės parduotuvės kūrimo kaina – 2000€
(1500€ + 5*100€ = 2000€)

AUKSAS

3600€

Internetinė Svetainė + Parduotuvė

+100€

Už Puslapį
Pavyzdys
Penkių puslapių internetinės parduotuvės kūrimo kaina – 4100€
(3600€ + 5*100€ = 4100€)