GRAFINIS DIZAINAS

Kas yra Grafinis Dizainas?

Grafinį dizainą geriausiai galima apibūdinti kaip kūrybinį procesą, apjungiantį meną ir technologijas, siekiant perduoti idėjas ir spręsti problemas naudojant raštą ir vaizdus. Grafikos dizainerio darbas yra sutelkti dėmesį į tipografijos, vaizdų ir tarpų kūrimą bei išdėstymą, siekiant įtikinti, informuoti ar paskatinti žiūrovą veiksmo link.  

Grafinio dizaino darbai yra randami spaudos medžiagoje, tokioje kaip brošiūros, vizitinės kortelės ar produkto įpakavimai, taip pat ir skaitmeninėje erdvėje: internetinės svetainės dizaine ir socialinių tinklų reklamoje. Grafinis dizainas ir prekės ženklo kūrimas vaidina pagrindinį vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime padėdami efektyviai perduoti informaciją ir idėjas.

Ilgą laiką mūsų grafikos dizaineriai Vilniuje kūrė profesionalius ir įtraukiančius spaudos bei skaitmeninio marketingo elementus mažoms ir didelėms įmonėms visoje Lietuvoje ir užsienyje. Vedama neišsenkančios motyvacijos, WebSiluetas grafinio dizaino paslaugas teikianti komanda kuria dizaino sprendimus, padedančius mūsų klientams perteikti pagrindinę žinutę ir raginančius potencialius klientus imtis veiksmų, tokių kaip produkto ar paslaugos įsigijimas. Tačiau Jums nereikia tikėti vien mūsų žodžiais, geriau peržiūrėkite mūsų atliktų grafinio dizaino darbų portfolio, kurį rasite žemiau.

Mūsų Grafinio Dizaino Portfolio

Grafinio dizaino paslaugos yra neatsiejama skaitmeninės rinkodaros ir fizinės spaudos dalis. Efektyvus dizainas paverčia verslą matomu ir įsimintinu. Žemiau rasite mūsų atliktų darbų pavyzdžių, kurie iliustruoja WebSiluetas grafikos dizainerių sugebėjimus kurti profesionalius projektus. 

Ką Grafikos Dizaineriai Daro?

Grafikos dizaineriai gali būti apibūdinti kaip žmonės, sprendžiantys kūrybines problemas. Grafikos dizaineris pasitelkia patirtį ir įgimtą talentą, norėdamas įveikti kūrybinius iššūkius, su kuriais susiduria verslas, norėdamas efektyviai reklamuoti savo paslaugas ar produktus. Geri grafikos dizaineriai turi ištreniruotą akį vaizdinei estetikai ir esminį kompozicijos, tipografijos ir spalvų derinimo supratimą. WebSiluetas grafinio dizaino komanda kiekvieną dieną derina šiuos įgūdžius padėdama verslams įveikti visas rinkodaros kliūtis, kurdama internetinių svetainių, logotipų, produktų pakuočių ir kitos spaudos dizainus.

Daugelis sėkmingų grafikos dizainerių pastebi, jog grafinis dizainas nėra vien tik profesija, tai mąstymo būdas, analizuojant viską savo kasdienėje aplinkoje tokiu būdu, kurio daugelis žmonių nesupranta. Grafinis dizainas daugeliui yra gyvenimo būdas, o geriausi netgi sugeba pasitelkti savo aplinką randant grožio ir įkvėpimo.

WebSiluetas kuriamas grafinis dizainas remiasi artimo bendradarbiavimo principu, kurio metu mes atrandame svarbią informaciją, ją pritaikome pradiniuose eskizuose, juos koreguojame ir galiausiai gauname profesionalų galutinį grafinio dizaino produktą.  

Grafinio Dizaino Paslaugų Kainos

Susidūrėte su sunkumais bandydami apsispręsti dėl paketo? Paskambinkite mums numeriu +370 693 00074, ir vienas iš mūsų grafikos dizainerių padės Jums priimti tinkamą sprendimą. Taip pat galite atsiųsti mums el. laišką adresu [email protected], atsakysime akimirksniu!

Valandinis

60€

Grafinio Dizaino Paketo Detalės

Vizitinė

120€

Vizitinės Kūrimo Paketo Detalės

Spauda

240€

Vizitinė Kortelė + Spauda