FOTOGRAFIJA

fotosesija vilniuje

Jūsų puslapis taps sėkmingu tik tuomet, kai bus priimti teisingi techniniai įvaizdžio sprendimai. Itin svarbi to dalis – kokybiški, pasitikėjimą keliantys vizualai. Būtent tai galiu suteikti aš, pasitelkdamas savo ilgametę fotografijos bei pardavimų patirtį.

Plataus spektro žinios, kurias gebu įgyvendinti vizualiai, yra ypač naudingos stock’inių puslapio nuotraukų kontekste – kadras turi derėti su tema, svetainės koloritu bei kartu transliuoti geidžiamą žinutę.

Dirbdamas su tokiais prekių ženklais kaip Altas Komercinis Transportas, Ajomama, Tommy&Sons, Sinano Kebabai įgijau ne vien techinių žinių, tačiau ir supratimo, jog bendras kūrybos procesas tarp kliento ir profesionalo yra būtinas.

Mūsų komanda, vertindama šią artimą komunikaciją, akcentuoja įsiklausymą į klientų norus ir, be abejonės, geriausią jų išpildymą.

Geriausi linkėjimai,

 

 

Lukas Vrubliauskas

Populiariausi Fotografijos Tipai

Jūsų susipažinimui pateikiame keturis populiariausius fotografijos tipus ir jų aprašymus. Jie turėtų padėti Jums lengviau apsispręsti kokios fotografijos Jums iš tiesų reikia. Jei norite užsiregistruoti fotosesijai Vilniuje, skambinkite mums telefonu arba siųskite el. laišką adresu [email protected]

Portreto Fotografija

Portreto Fotografija

Individualus arba grupinis portretas yra tobulas asmeniškumo akcentas Jūsų skaitmeninio arba fizinio projekto dizainui.

Produkto Fotografija

Produkto Fotografija

Profesionalios produktų nuotraukos internetinėje parduotuvėje turi didžiausią įtaką formuojant lankytojo norą įsigyti prekę.

Mados Fotografija

Mados Fotografija

Profesionalios produktų nuotraukos internetinėje parduotuvėje turi didžiausią įtaką formuojant lankytojo norą įsigyti prekę.

Renginio Fotografija

Renginio Fotografija

Praėjus ilgam laikui po Jums svarbaus renginio, Jūs jį atsiminsite taip, kaip jis buvo įamžintas profesionalaus fotografo nuotraukose.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Profesionalus portretas stipriai padidina Jūsų vertę potencialaus kliento ar darbdavio akyse, o profesionalios produktų nuotraukos internetinėje parduotuvėje yra vienas svarbiausių elementų užtikrinant jos sėkmę. Apačioje rasite WebSiluetas fotografo darytas skirtingų tipų nuotraukas.

FOTOSESIJOS PROCESAS

Mūsų Fotosesijos Kainos

Mes darome įmonių darbuotojų fotosesijas, portretus, profesionalias produktų nuotraukas, fotografuojame įvairius renginius, įamžindami svarbiausius Jūsų gyvenimo momentus. dar daugiau. Paskambinkite mums telefonu +370 693 00074 ir rezervuokite nepamirštamą fotosesiją sau ir kitiems. Paskutinės minutės užsakymai taip pat yra visada laukiami.

BRONZA

70€

Fotografijos Paketo Detalės

SIDABRAS

360€

Fotografijos Paketo Detalės

AUKSAS

600€

Fotografijos Paketo Detalės